Yalova’yı Piyalepaşa temsil edecek

Geri

Yalova’yı Piyalepaşa temsil edecek

15 Mart 2018

Çanakkale'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası için Yalova’yı aynı zamanda Altınova Belediyespor U11 Yalova Şampiyonu olan Piyalepaşa Ortaokulu temsil edecek.

DERECE BEKLENİYOR

Piyalepaşa Ortaokulu’nun önemli bir başarıya imza attığını ifade eden Altınova İlçe Milli Eğitim Müdür Zeki Sitar, “Minik öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz” dedi.

Çanakkale’de yapılacak olan turnuvadan da derece beklediklerini ifade eden Altınova İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran, “Öğrencilerimize Çanakkale’de başarılar diliyorum” diye konuştu.

“GENÇLERİMİZ SPOR YAPSIN”

Sporda altyapıya büyük önem verdiklerini söyleyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Futbol altyapımızı her geçen gün güçlendiriyoruz. Spor salonumuzun açılmasıyla salon sporlarına da yöneldik çalışmalarımız da yoğunlaştı. Tekvando, güreş, voleybol, hentbol branşlarında çalışmalarımız devam ediyor. Satranç külümüz yakın zamanda çalışmalarına başlayacak. Amacımız ilçemizdeki gençlerimizi spora yönlendirebilmek. Piyalepaşa Ortaokulu öğrencilerimizi de kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.