Sultanların hedefi şampiyonluk

Geri

Sultanların hedefi şampiyonluk

19 Temmuz 2018

Altınova Belediyespor Voleybol Takımı, yaz spor akademisi çerçevesinde çalışmalarına devam ediyor.

ŞAMPİYONLUĞA KİLİTLENDİ

Geçtiğimi sezon Yalova’da midi çocuklar il 2’ncisi ve Minikler il 3’üncüsü olan Belediyespor Voleybol Takımı’nda bu sezon hedef şampiyonluk. Ocak-Mart 2018’de başlayacak olan maçlar için çalışmalarını aralıksız sürdüren voleybol takımı, şampiyonluklara kilitlenmiş durumda.

OKUL ŞAMPİYONLUKLARINDA DA İDDİALI

Subaşı, Tavşanlı ve Hürriyet Orta Okulu'ndan eğitim gören öğrencilerin oluşturduğu Yaz Spor Okulu bünyesindeki sporcular da çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 2002-2009 yaş aralığında öğrencilerin yer aldığı kursta öğrenciler, yıl içinde de voleybol antrenmanlarına devam ediyor. Altınova ve Çiftlikköy’deki okullar arasında Şubat ve Mart aylarında düzenlenecek voleybol müsabakalarına hazırlanan öğrencilerde de hedef şampiyonluk.

“HEDEF: SEVDİRMEK VE YAYGINLAŞTIRMAK”

Altınova Belediyespor Voleybol Şubesi olarak başlıca hedeflerinin voleybolu çocuk ve gençlere sevdirerek, yaygınlaştırmak olduğunu dile getiren Altınova Belediyespor Voleybol Antrenörü Yasemin Karagüney, “Gençlerimizin spora yönlenmesini, kötü alışkanlıklardan uzaklaşmalarını amaçlıyoruz. Bu kapsamda Altınova’da ciddi çalışmalar yapılmakta. Ondan sonra sportif başarıları hedefliyoruz. Bu yönde de önemli dereceler elde ettik. İl 2’incili ve 3’üncülüğü aldık. Bu yılki hedefimiz ise şampiyonluk. Bu vesileyle bizlere her türlü desteği veren Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral ve Meclis üyelerine, Kulüp Başkanımız Sedat Ok ve yöneticilerine takımımız adına teşekkür ederim” dedi.