Şampiyonluğa 1 kaldı

Geri

Şampiyonluğa 1 kaldı

5 Mart 2018

Altınova Hersekzade Ahmet Paşa Stadı oynanan BAL (Bölgesel Amatör Lig) 12. Grubu’nda haftanın en önemli maçında grup lideri Altınova Belediyespor rakibi Sultangazispor’u 1-0 yenerek, şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı.

12 PUAN FARK

Bu sezon taraflı tarafsız oynadığı futbolla herkesin beğenisini kazanan Altınova Belediyespor sahasında ağırladığı ligin iddialı ekiplerinden Sultangazisporu 1-0 yenerek, liderliğini sağlamlaştı. Bir maçı eksik en yakın takipçisine 12 puan fark atan Altınova Belediyespor şampiyonluğa adım adım yaklaşıyor.

TÜRK BAYRAKLI FORMA

Altınova Hersekzade Ahmet Paşa Stadı oynanan maça Altınova Belediyespor Türk Bayraklı formayla sahaya çıktı. Afrin’de şehit olan 8 Mehmetçiğimizin isimleri okunurken, taraftar her birinde ‘Burada’ diyerek, duygusal bir atmosfer oluşturdu. Ayrıca, “Şehit mi düştü asker? Cennet Koktu her yer. Başın sağolsun Türkiyem” afişi de stada asıldı.

5 HAFTA KALDI

Maç sonunda futbolcuları kutlayıp teraftarlara teşekkür eden Altınova Belediyespor Kulüp Başkanı Sedat Ok, “Gurubumuzdaki bütün takımları yenerek bitime 5. Hafta kala 12 puan farkla liderliğimizi sürdürüyoruz. Bize bu güzellikleri yaşatan başta hocalarımıza, futbolcu kardeşlerime, belediye başkanımıza, ilçe kaymakamımıza, yötem kurulu üyelerine, uzaktan yakından bizi yalnız bırakmayan tüm Altınova por taraftarlarına çok çok teşekkür ediyorum” dedi.