“Tüm paydaşlar ortak çalışıyoruz”

Geri

“Tüm paydaşlar ortak çalışıyoruz”

1 Şubat 2023

HABERİ DİNLE

Altınova Belediyesi İtfaiyesi’nden AFAD Kocaeli’ye ziyaret

“Tüm paydaşlar ortak çalışıyoruz”

 

Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, AFAD Kocaeli İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Altınova Belediyesi İtfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu beraberinde Altınova İtfaiye Eri Gökhan Altunbaş ile AFAD Kocaeli İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyarette konuşan İtfaiye Amiri Çavuşoğlu, Yalova’da tüm paydaşların uyum içinde ortak çalışma yürüttüğünü söyledi.

Ortak çalışma

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Kocaeli İl Müdürü Mehmet Emin Koçan ve AFAD Kocaeli Şube Müdürü Selim Biçer’i ziyaret eden Altınova İtfaiye Amiri Çavuşoğlu, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Yalova’da tüm itfaiye birlikleri ve AFAD Yalova İl Müdürlüğü’yle koordineli bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Çavuşoğlu, “Altınova Belediyesi İtfaiyesi olarak bölgenin en modern itfaiye binasını inşa ettik. Yeteri sayıda personelimizi oluşturduk. Personelimizi ülkemizin alanında en iyi kurumlarında eğittik, eğitmeye devam ediyoruz. Günlük hizmet içi eğitimler de devam ediyor. Öte yandan itfaiye teşkilatımızda eksik araç ve gerecimiz de bulunmamaktadır. Diğer paydaşlarımızla da uyum içinde ortak çalışmalar gerçekleştirmekteyiz” diye konuştu.

Kocaeli İl Müdürü Koçan ve Şube Müdürü Biçer’de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.