Oral: Her zaman, hizmetinizde ve emrinizdeyim...

Geri

Oral: Her zaman, hizmetinizde ve emrinizdeyim...

6 Şubat 2024

HABERİ DİNLE

Çok değerli Altınovalı hemşerilerim,

 

Öncelikle 20 yıl boyunca sizlere hizmet etmek benim için büyük bir kıvanç ve onur. Sizlere hizmet etme fırsatı sunan rabbime binlerce kez hamdolsun.

Sizlerin, alın teri vergilerinizin her kuruşunu hizmete dönüştürmek için üstlendiğimiz tarihi sorumlulukla sevgide, hizmette sınır tanımadık.

Çok çalıştık, hiç durmadık. Bugün geldiğimiz noktada sizlere verdiğimiz sözlerin çok daha fazlasını gerçekleştirmenin haklı mutluluğunu yaşıyoruz.

Dürüst, şeffaf yönetim anlayışı, planlı ve akıllı kararlarla Altınova’mızı Altınşehir yaptık. Eğitimden sağlığa, spordan kültüre, yeşil alanlardan, alt ve üst yapıya, tarım ve istihdamdan sosyal belediyeciliğe, merkezden kırsala her alanda sadece eksikleri gidermekle kalmadık, standartları ile Altınova’mızın çok özel bir yer olmasını sağladık.

Pandemi, savaşlar ve ülkemizi acıya boğan asrın felaketi depremler ve yaşanan onca olumsuz gelişmeye rağmen hedeflerimizden geri kalmadık. Mazeret değil hizmet ürettik. Bir yandan yaralarımızı sararken, diğer yandan hizmet ve gönül seferberliğimiz kapsamında Türkiye’de hizmet rekoru kırdık. 

Bu süreçte, sevgisini, desteğini esirgemeyen siz değerli hemşerilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin hayırlı bir evladı olmak, hayırla yâd edilecek eserlerle ayrılmak en büyük hayalimdi. 

Eser ve hizmet siyaseti anlayışıyla tam 20 yıl boyunca sizlere hizmet etme fırsatı sunan, özel destek ve ilgilerini bir an olsun esirgemeyen dünya lideri, Türkiye Yüzyılının Mimarı Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm teşkilatımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize, belediye çalışma arkadaşlarıma, dava arkadaşlarımıza ve her zaman büyük fedakârlıkla yanımda olan aileme teşekkür ediyorum.

Her zaman, hizmetinizde ve emrinizdeyim.

Sevgi ve saygılarımla…

 

Dr. Metin ORAL

Altınova Belediye Başkanı