Altınova’dan deprem bölgesine ilk sevkiyat

Geri

Altınova’dan deprem bölgesine ilk sevkiyat

6 Şubat 2023

HABERİ DİNLE

Altınova Belediyesi, tüm imkânlarıyla deprem bölgesi için seferber oldu. Altınova Belediyesi tarafından ilçede başlatılan yardım kampanyasına vatandaşlar büyük destek verdi.

Altınova’dan deprem bölgesine ilk olarak bir tır, bir iş makinesi ve acil kurtarma aracı ile 3 itfaiye personeli ve 2 operatör bölgeye uğurlandı.

Dualarla uğurlandı

Altınova itfaiye Amiri Süleyman Çavuşoğlu, itfaiye personelleri İskender İnce, Hasan Basri Ekşi ve 2 operatör ile araçlar deprem belgesine törenle gönderildi.

Bu çerçevede Altınova Belediyesi ile Çınar Nakliyat Firması işbirliğiyle bir tır ve iş makinesi, Altınova Belediyesi’ne ait çift kabinli acil kurtarma aracı ve 3 itfaiye personel ile 2 operatör deprem bölgesine dualarla uğurlandı.

Personel ve araçlar Altınova İlçe Müftüsü Ümit Kartal’ın dualarıyla; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve belediye meclis üyeleri, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve yönetim kurulu üyeleri, Çınar Nakliyat Sahibi Bekir Çınar, Altınova Belediyesi ALBEL Genel Müdürü Temel Baş ve daire amirlerince deprem bölgesine uğurlandılar.