Altınova Tekvando Takımı, yeni sporcularını bekliyor

Geri

Altınova Tekvando Takımı, yeni sporcularını bekliyor

2 Şubat 2023

HABERİ DİNLE

Altınova Belediyespor Tekvando Takımı Spor Okulunun yeni sezon kayıtları başladı.

Cumartesi ve Pazar günleri ücretsiz olarak gerçekleştirilen tekvando kurslarına kayıtlar devam ediyor. Altınova Belediyespor Tekvando Antrenörü İsa Gündağ, amaçlarının gençleri sporla buluşturmak olduğunu söyledi.

Tekvandocularda hedef büyük

Altınova Belediyespor Tekvando Takımı, çalışmalarına Altınova Belediyesi Spor Salonu’nda aralıksız devam ediyor.

Hedeflerinin Milli Takıma daha çok sporcu vermek olduğunu söyleyen Altınova Belediyespor Tekvando Antrenörü İsa Gündağ, “Azimle, disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Hepsi pırlanta gibi gençlerimiz büyük bir şevkle antrenmanlara devam ediyor. Ailelerimiz de bu çalışmalarımıza destek verip, bizlerle iç içe oluyor. Bu gençlerden büyük başarılar bekliyoruz. Sporun yanında sosyal çalışmalarda da bulunuyoruz. Daha büyük başarılar için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bizlere bu imkanları sağlayan Belediye Başkanımız Metin Oral’a, belediye meclis üyelerimize ve kulüp yöneticilerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

“Gurur duyuyoruz”

Milli takımlara sporcu verdiklerini kaydeden Başkan Oral, “Türkiye ve uluslararası şampiyonalarda sporcularımız derece alıyor. Genç sporcularımızın başarıları bizleri çok sevindiriyor, gururlandırıyor. Türkiye derecesi yapan ve Milli Takıma seçilen sporculara belediye olarak burs veriyoruz. Hocamız çok özverili çalışıyor. Aileler çocuklarının spor yapması yönünde teşvikte buluyor. Bu, bizim için çok önemli. Çocuklarımıza spor disiplini ve eğitimini kazandırmak ve düzenli spor yapmalarını sağlamak amacındayız. İlçemizde ciddi potansiyelimiz var. Sporcularımız önemli başarılara imza atıyor. Hocalarımızı, velilerimizi ve sporcularımızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.