2013`de de durmak yok

Yazdır / Tarih: 2014-03-01
2013`de de durmak yok

`Ülkemiz, ilimiz ve ilçemiz adına güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım yeni yılın milletimize ve tüm insanlığa iyilikler getirmesini diliyorum` dedi.

Başkan Oral, “Yeni yılın; milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini temenni ediyorum. Toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını diliyorum” dedi.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral yayınladığı yeni yıl mesajında şunları söyledi: “Aydınlık yarınlara ulaşmak, gelişmiş bir ülkede ve şehirde yaşamak için millet olarak el birliğiyle çalışmamız ve kendimize inanmamız gerekiyor. 2012 yılında ilçemizde önemli gelişmeler yaşandı. Yeni projelere hep birlikte imzalar attıp, yeni yatırımlara başladık. Planladığımız projelerimizi 2013’te hayata geçirmek için yine gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle 2013 yılının milletimize, ülkemize ve tüm dünyaya barış, kardeşlik, mutluluk, huzur ve sağlık getirmesini diliyor, Altınova ve Yalovalı vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum."

Diğer Haberler