Altınova Play-Off’u garantilemek istiyor

Yazdır / Tarih: 2022-05-13
Altınova Play-Off’u garantilemek istiyor

Altınova Belediyespor Başantrenörü Uğur Kürkçü, İzmir’de oynayacakları Tek Hedef Spor maçını kazanarak Play-Off’u garantilemek istediklerini söyledi.

Her hafta üzerine koyarak yollarına devam ettiklerini belirten genç ve başarılı koç, 73-67’lik Atletik Sportif galibiyetinin kendilerine moral verdiğine de vurgu yaptı.

Yalova’yı ve Altınova’yı Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi(EBBL)’nde en iyi şekilde temsil ettiklerini belirten Genel Menajer Gökhan Sosa, Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’da verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti. Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi(EBBL) B Grubunda mücadele eden Sarı Yeşilli ekibimiz 7 puanla ikinci sırada yer alıyor.

Sarı Yeşilli ekibin Başantrenörü Uğur Kürkçü,” Şuana kadar  4 karşılaşmada 3 galibiyet aldık. En önemlisine bu hafta sonunda İzmir’de çıkacağız. Oynayacağımız Tek Hedef Spor maçını kazanıp Yalova’ya Play-Off biletiyle dönmek istiyoruz. Bu maça geçen hafta aldığımız Atletik Sportif galibiyetinin moraliyle çok iyi odaklandık. Her hafta üzerine koyan birbirine saygı ve sevgi duyan oyuncu kadromuzla bu oyundan keyif alarak mücadele ediyoruz” diye konuştu.

“Metin Başkanımıza Desteklerinden Ötürü Teşekkür Ederim”

Altınova Belediyespor Genel Menajer Gökhan Sosa,” Bize imkan sağlayan sporu çok seven Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a teşekkür ediyorum. Hem Yalova’mızı hem de Altınova’yı ligde başarıyla temsil ediyoruz. Play-Off’u hedefliyoruz. İnşallah buna da bu hafta sonunda ulaşacağız” dedi.

Diğer Haberler