Velilerle kahvaltıda buluşuldu

Yazdır / Tarih: 2015-01-21
Velilerle kahvaltıda buluşuldu

Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul aile birliklerine yönelik düzenlediği kahvaltı programı Anadolu Lisesi, Vakıfbank İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokulu Aile Birlikleriyle yapılan kahvaltı ile tamamlandı.

 

VELİLERLE GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ

Altınova Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Üyeleri, Vakıfbank İlköğretim OkuluAile Birliği Üyeleri ve Altınova İmam Hatip Ortaokulu Aile Birliği Üyeleri için ayrı ayrı düzenlenen kahvaltı programına; Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya ve eşi Sümeyra Kaya, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Altınova Belediye Meclis üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar ve Şube Müdürü Abdulhalik Köse katıldı.

 

BİLGİ VERİLDİ

Kahvaltı buluşmalarında İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar tarafından okullar hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Şube Müdürü Abdulhalik Köse de ilçede yürütülen eğitim projeleri velilere tanıtıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar kahvaltıların çok verimli geçtiğini ifade ederek, “Sayın kaymakamımıza, belediye başkanımıza ve değerli velilerimize eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Bu buluşmalarda kendilerine eğitim-öğretim yılı hakkında bilgi paylaşımında buluk” dedi.

Diğer Haberler