Bölge belediye başkanları toplandı

Yazdır / Tarih: 2014-12-19
 Bölge belediye başkanları toplandı

1. Bölge Seçim İşleri Toplantısı’na Yalova’dan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik,  Armutlu Belediye Başkanı Mehmet Birkan, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Esenköy Belediye Başkanı Özen Kaptan, Tavşanlı Belediye Başkanı Kadri Çiçek, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve diğer belde belediye başkanları katıldı.

ÖNEMLİ İSİMLER

AK Parti Genel Merkez 1. Bölge Seçim İşleri toplantısına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Haluk İpek, Genel Merkez SKM Başkanı Mustafa Ataş, Genel Merkez SKM Başkan Yardımcısı Halide İncekara, Genel Merkez SKM Başkan Yardımcısı Mehmet Doğan Kubat, Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Nurdan Şanlı, Genel Merkez Seçim İşleri Kadın Kolları Başkanı Meral Kirişçioğlu, Gençlik Kolları MKYK Üyesi Salih Çağdaş,

 

“AK PART, TARİHE GEÇECEK”

Toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Seçim İşleri Başkanı Haluk İpek, 2011 genel seçimlerine yönelik bilgiler verdi.  AK Parti’nin 10. yılını 12 Haziran seçimlerinden sonra mutlu bir şekilde kutlamak istediklerini dile getiren İpek, “Bugüne kadar 6 seçimi başarıyla geçirdik. Bir siyasi partinin en önemli görevi seçimlerdir. Seçimi başaramayan parti hiçi bir şeyi başaramaz. Bu yüzden seçimden önce çok çalışmalı ve seçimde milletimizin oylarına sahip çıkmalıyız” dedi.

Genel Merkez SKM Başkanı Mustafa Ataş ise, Seçim Koordinasyon Merkezlerinin kuruluş ve çalışma esaslarını anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından bir konuşma yapan Ataş, AK Parti’de siyaset yapmanın çok ayrıcalıklı bir durum olduğunu ve AK Parti’nin tarihe geçecek çalışmalar yaptığını söyledi.

Diğer Haberler