Önemli Bağlantı ve LinklerT.C. Resmi Gazete
Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Resmi Gazete, eş zamanlı olarak internet ortamına aktarılmakta olup, Başbakanlık Bilgi İşlem Başkanlığı'nın teknik desteği ile Resmi Gazete Bilgi Sistemi olarak yayınlanmaktadır.

E-Devlet Sistemi
E-Devlet sistemi üzerinden online devlet hizmetlerine ulaşabilirsiniz

Telekom Faturaları
Telekom Faturaları Türk Telekom faturanızı ya da borç bilgilerinizi öğrenmek için yukarıdaki adresi kullanabilirsiniz. Karşınıza çıkacak Türkiye haritasından kendi ilinizin üzerine tıkladıktan sonra telefon numaranızı girerek varsa borcunuzu görüntüleyebilirsiniz.


Otomobil Vergi Borcunuzu Ödeyin
Otomobil Vergi Borcunuzu Ödeyin Otomasyona geçilen vergi daireleri için hizmet verebilen siteden, motorlu taşıtlarla ilgili vergilerinizi ödeyebiliyorsunuz.

Online Pasaport Başvurusu
İstanbul Emniyet Müdürlüğü sitesinde online olarak pasaport başvurusu kabul ediyor. Normal ve hususi pasaportlar için yapılabilen başvurular için açılan form eksiksiz doldurularak ikamet edilen ilçeye gönderiliyor. Ertesi gün ise istenilen belgelerle birlikte başvurulan ilçeye giderek pasaport işlemlerinizi tamamlamış olacaksınız.

Açık Öğretim Sınav Sonuçları
Yaklaşık 450 bin öğrencinin kayıtlı olduğu Açık Öğretim Fakültesi'nin sitesinde, öğrenci numarasını yazarak sınav sonuçlarını öğrenebiliyorsunuz