Altınova çok önemli

Gemi Mühendisleri Odası Genel Başkanı Salih Bostancı ve Yalova Şube Yönetimi, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

 

Türk Mühendis ve Mimarlar odaları Birliği Gemi Mühendisleri Odası Genel Başkanı Salih Bostancı, Gemi Mühendisleri Odası Yalova Şube Başkan Yardımcısı Özgür Subaşı ve Gemi Mühendisleri Odası Yalova Şube Sayman Üyesi Murat Can, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI ÇALIŞMALA

Gemi inşa sanayinde Altınova’nın çok önemli bir merkez olduğunu ifade eden GMO Genel Başkanı Salih Bostancı, “Ülkemizin çıkarlarının sağlanmasında, ülkenin gemi mühendisliği hizmeti kapsamına giren bütün alanlarda kalkınmasında, mesleğin gelişmesinde, üyelerinin meslek onurları ile hak ve yetkilerinin korunmasında gerekli gördüğü tüm girişim ve etkinlikler, yurt içi ve yurt dışı çalışmalarla yerine getirilmektedir” dedi.

ORAL’A PLAKET

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek yöneticilerine çalışmalarında başarı diledi. Ziyaret sonunda GMO Genel Başkanı Salih Bostancı ve beraberindekiler, Başkan Oral’a teşekkür plaketi verdiler.


20.10.2017 16:30:46 _631