Ata sporuna tam destek

Altınova’da ata sporu güreşin gelişmesine yönelik çalışmalar aralıksız devam ediyor. Altyapıya büyük önem veren Altınova Belediyespor’da güreşe yönelik yeni dönem çalışmaları başladı.

Altınova Belediyespor Kulübü Güreş Takımı, altyapı çalışmalarına hız verdi. Altınova Belediyesi Yaz Sporlarının tamamlanıp yeni eğitim öğretin döneminin açılmasıyla güreş takımı için okullarda taramalar yapılacak.

ALT YAPIYA BÜYÜK ÖNEM VERİLİYOR

Kırkpınar Başpehlivanı ve Altınova Belediyespor Güreş Takımı Hocası Semih Turgut ve Burak Kaya, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret ederek, yeni dönem çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Tüm okulların ziyaret edilerek güreş kursu için taramaların yapılacağını ifade eden Semih Turgut ve Burak Kaya, “Ata sporuna verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz” dediler.

“TÜM İMKÂNLARIMIZI SEFERBER ETTİK”

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da güreşin kendileri için nemli olduğunu vurgulayarak, “Ata sporumuza sahip çıkıyoruz. Bu yıl Hersek Yağlı Güreşlerinin 4’üncüsünü düzenleyeceğiz. Gençlerimizin spor yapmaları için tüm imkânlarımızı seferber etmiş durumdayız” diye konuştu. Görüşmenin ardından Altınova Belediyespor Kulübü Güreş Takımı Hocaları

OKULLARA ZİYARET

Yeni eğitim öğretim yılında altınova ilçemizde gençlik ve spor ilçe müdürümüzle birlikte güreş kursu taramalarımız okullarımızda başlamıştır Semih Turgut ve Burak Kaya, Altınova İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran ile birlikte ilk olarak Altınova İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle buluştular.

 


12.10.2017 10:09:24 _238