Bayraktepe ve parklar yakın takipte

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, beraberinde meclis üyeleri ve belediye personeli ile Bayraktepe ve parklardaki yapılan çalışmaları denetleyip, ailelerle bir araya geldi.

Bayraktepe’deki park düzenlemelerini inceleyen Başkan Oral, tüm eksikliklerin giderilmesi talimatını verdi. 7/24 güvenlik kameraları ve özel güvenlikle korunan Bayraktepe’de çocuklarla sohbet eden Başkan Oral, onların mutluluğuna ortak oldu.

HİZMETLER KORUNMALI

Hedeflerinin çocukların temiz ve güvenli ortamlarda oyun oynamaları, büyüklerin ise sıcak yaz havalarında serin ortamlarda oturmalarını sağlamak olduğunu söyleyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Göreve geldikten sonra ilçemize çok sayıda yeni park kazandırdık. Çöp alanı olan Bayraktepe’yi Kent Ormanı ve Mesire Alanı haline getirdik. 2. Kent Ormanı’nın çalışmalarını yürütüyoruz. Bu parklar vatandaşların yaşam alanı haline geldi. Çocuklarımız yeşil alan içinde kurulu oyun alanlarında aileleriyle hoşça vakit geçiriyor. Yalnız çocuklarımızdan ve halkımızdan tek isteğimiz yapılan hizmetleri sahiplenmeleri.Gelecek kuşaklara yeşil bir Altınova bırakacağız” dedi.


8.8.2017 17:29:05 _931