Muhtarlar birlikte oruç açtı

Altınova Belediyesi’nin toplu iftar programı ilçede görev yapan muhtarlar, aza üyeleri ve ailelerinin buluşmasıyla devam etti.

 

Altınova Belediye Binası Çatı Katında gerçekleştirilen iftara; Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve belediye meclis üyeleri, Tavşanlı Belediye Başkanı Kadri Çiçek, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, İl Genel Meclis üyesi Ali Çorbacı, muhtarlar, azalar ve aileleri katıldı.

“AMAÇ HİZMET ETMEK”

Tasavvuf Müziği, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dua ile başlayan iftarda konuşan Başkan Oral, “Muhtarlık, sorumluluğu ağır ama güzel bir görevdir. Bu tür görevler de eğer kişilerin hizmet etme ve katkı sağlama arzusu yüksekse ortaya her zaman güzel hizmetler çıkmaktadır. Söz konusu olan hizmet insanların derdine, sorununa çözüm bulma, şehrine katkı sağlama olunca insan bir başka güzel çalışıyor” dedi. Muhtarlarla her zaman fikir alışverişinde bulunduklarını ifade eden Başkan Oral, “El ele vererek ilçemizi kalkındırmak, vatandaşlarımızın sorunlarını çözüp isteklerini yerine getirmek için çalışıyoruz” diye konuştu.


23.6.2017 15:44:09 _872