Eğitim camiasına kutlama

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının ülkeye, öğretmen, öğrenci ve velilere hayırlı olmasını diledi.

Altınova’da 26 okulda; 208 öğretmen ve 4 bine yakın öğrencinin ders başı yapacağını ifade eden Başkan Oral, yeni eğitim öğretim yılının başarı ve mutlulukların sıkça yaşandığı verimli bir yıl olması temennisinde bulundu.

BAŞARI DİLEKLERİ

Belediye olarak eğitim ve öğretim çalışmalarına önem verdiklerini söyleyen Başkan Oral, şunları kaydetti: “Öğrenci ve öğretmenlerimizin, geleceğimizin teminatı olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle belediye olarak eğitim öğretim hayatlarında öğrenci ve öğretmenlerimize desteklerimizi sürdürmekteyiz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da okula yeni başlayan öğrencilere kırtasiye malzemeleri hediye ediyoruz. 2015-2016 Eğitim Öğretim Döneminde sınıflarında birinci olan öğrencilere bisiklet hediye ettik. Sınıf birincilerine bu ödülümüz devam edecek.”

Mesajında son 14 yılda eğitim alanında büyük yatırımlar yapıldığını ve önemli projelerin hayata geçirildiğini söyleyen Başkan Oral, eğitim için yapılanların her şeye değer olduğunu belirtti.


19.9.2016 13:10:24 _979