Altınova’da hedef 3. lig

YALOVA (İHA) - Bölgesel Amatör Lig'de Yalova’yı temsil edecek olan Altınova Belediyespor, yeni sezon için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

2016-2017 sezonu sonunda 3. Lige çıkmak isteyen Altınova Belediyespor’da yönetim, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar tek yürek olmuş durumda

“TEK HEDEF ŞAMPİYONLUK”

Sportif Direktör Abdurrahman Güneş, Teknik Direktör Ertunga Kuşhan, Yardımcı Antrenör Rıdvan Alemdar ve Kaleci Antrenörü Ferit Özinan yönetiminde çalışmaların sıkı bir şekilde devam ettiğini dile getiren İdari işlerden sorumlu Altınova Belediyespor Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Yurt, “Yeni transferlerle takımımızı güçlendirdik. Tek hedefimiz şampiyonluk” dedi.“TAKIMA GÜVENİYORUZ”

Takımın her geçen gün oturduğunu, yeni oyuncuların takıma adapte olduğunu dile getiren Mustafa Yurt, “Teknik heyetimize ve oyuncularımıza güveniyoruz. Camia olarak hedefe kilitlenmiş durumdayız. Hedefimiz Bal Ligi'nde şampiyon olup, 3. Lig'e çıkmak. Belediye başkanımız, yönetimimiz, teknik heyetimiz, sporcularımız ve taraftarımızla el ele vererek bu yıl 3. Lig'e çıkmak istiyoruz. Bunu da başaracak güce sahibiz" diye konuştu.


5.8.2016 14:33:22 _1221