Toplu iftarlar tamamlandı

Yalova Altınova Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftarlarının ardından mücavir alanlardaki köylerde de toplu iftarlar tamamlandı.

 

 

 

Altınova Belediyesi’nin toplu iftarları; Havuzdere Köyü, Çavuşçiftliği Köyü ve Tokmak Köyü’nde gerçekleşen iftarlarla tamamlandı.

VATANDAŞLARDAN BÜYÜK İLGİ

Altınova Belediyesi ile Havuzdere Köyü Muhtarlığı tarafından verilen iftara vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Havuzdere Köyü Muhtarı Metin Özen vatandaşları karşılayarak tek tek yakından ilgilendiler. Altınova Belediyesi ile Havuzdere Köyü Muhtarlığı tarafından verilen iftarda vatandaşları, Başkan Oral ile Çavuşçiftliği Köyü muhtarı Yücel Yavuz karşıladı.

MASALARI TEK TEK DOLAŞTILAR

Tokmak Köyü’nde yapılan iftar yemeği ise, oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği iftarda Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Tokmak Köyü Muhtarı Rahmi Çorbacı, masaları tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet ettiler.

İftar yemeklerine Başkan Oral ile birlikte, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve Belediye Meclis üyeleri de katıldı.1.7.2016 10:54:14 _1652