Mahalleler mercek altında

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, mahallelerde yapılan çalışmalar ve noksanlıkları yerinde incelemek için ekibi ile birlikte gezilere devam ediyor.

 

Beraberinde belediye meclis üyeleri ve birim amirleri ile birlikte mahalleleri gezen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, sorunları yerinde tespit edip, çalışmaları inceliyor.
“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

İnceleme gezisi kapsamında istek ve şikâyetleri yerinde dinleyen Başkan Oral, vatandaşlarla bir araya gelerek, görüş alışverişlerinde bulunuyor.

Sorunların kısa sürede çözümlenmesinde mahalle gezilerinin büyük faydasını gördüklerini dile getiren Başkan Oral, “Gece gündüz Altınova için çalışıyoruz. Hizmette mesai mefhumu diye bir şey olmaz. İlçenizin dört bir yanında de önemli işler yapıyoruz” dedi.
“SORUNLAR KAYIT ALTINDA”

İnceleme gezilerinde mahalleli ile sohbet eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Gezimiz öncesi o sokaktaki tüm evlere şikayet ve talep formları dağıtıyoruz. Meclis üyelerimiz ve birim amirlerimizle birlikte inceleme gezilerinde mahallerde cadde ve sokaklarda sorunlar tespit edilerek, kayıt altına alınıyor ve daha sonra aciliyet sırasında göre bunlar çözüme kavuşturuluyor. Ziyaretler sırasında vatandaşlarla da bire bir görüşmelerde bulunup onların fikirleri alınıyor” diye konuştu.


6.6.2016 09:44:30 _1021