Altınova’da toplu açılış coşkusu

Altınova Belediyesi tarafından hayata geçirilen yeni projeler düzenlenen törenle hizmete girdi. Yalova’da ilk olma özelliği taşıyan projeler takdir aldı.

 

Gönül Köprüsü Evde Bakım Hizmeti, İş Sağlığı İş Güvenliği Birimi, Sokak Hayvanları Postoperatif Bakım Merkezi, hasta nakil ambulansı, 30 metrelik merdivenli itfaiye aracı ve yeni itfaiye aracı Altınova sağlık Ocağı Bahçesinde düzenlenen törenle hizmete girdi.

GENİŞ  KATILIM

Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Yalova Millletvekili Fikri Demirel, Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Cemre Tersanesi Yönetim Kurulu Başkanı Ve Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Orhan Gülcek, Sefine Tersanesi Genel Müdürü Süleyman Akın Tuzcuoğlu, Özata Tersanesi İnsan Kaynakları Müdürü Tuncay Özkan, daire amirleri, İl Genel Meclis üyesi Ali Çorbacı, Belediye Meclis üyeleri, hayırsever vatandaşlar ve Altınovalılar katıldı.
TEŞEKKÜR ETTİ

Toplu açılış töreninde konuşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Hizmete soktuğumuz hizmet ve yatırımlar seçim döneminde halkımıza verdiğimiz sözlerdir. Tam donanımlı itfaiye araçları, yangın söndürme aracı, hasta nakil aracı, köpek barınma ve rehabilitasyon merkezi, hepsinden önemlisi yaşlı ve evde bakım ünitesi. Biz bu hizmetleri gerçekleştirirken tersanecilerimizin, sanayicilerimizin, iş adamlarımızın maddi katkıları bulunmuştur. Bu değerli hizmetlerde katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Sırada devlet hastanesi, belediye binası ve bulvar düzenlemesi, MOBESE gibi hizmetlerimiz var. Bunların açılışlarını da gene hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.


16.5.2016 10:49:13 _1607