Doğalgazsız yer kalmayacak

Altınova Belediyesi, Armagaz ile yaptığı işbirliğiyle ilçede doğalgazsız bölge bırakmıyor. İlçede doğalgaz bulunmayan son 2 bölgede çalışmalar başladı.

 

 

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova’da devam eden doğalgaz çalışmalarını yerinde denetleyerek, yetkililerden bilgi aldı.
BİLGİ ALDI

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Belediye Meclis üyesi Bilal Ok ve Fen İşleri Amiri İnşaat Mühendisi Kubilay Karaca ile birlikte doğalgaz hattı döşeme çalışmalarının yapıldığı bölgeleri gezerek, bilgi aldı.
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Üç Evler-Tersane yoluna kadar olan tüm bağlantılar ile Dereyolu Caddesi’nin doğalgaz hat döşeme çalışması tamamlandı. Hersek Köyü Mahallesi ile Çavuşçiftliği Sanayi Bölgesi’nde ise doğalgaz hattı çalışmalarına başlandı. Buradaki çalışmaların tamamlanmasının ardından Altınova’da doğalgazsız bölge kalmayacak.

TEŞEKKÜR ETTİ

Doğalgaz çalışmaları nedeniyle ARMAGAZ firması yetkililerine teşekkür eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Son 2 bölgemizde yapılacak olan çalışmaların ardından ilçemizde doğalgazsız yer kalmayacak. Bu çalışmaların tamamlanmasının ardından da üst yapı çalışmalarımıza başlayacağız” diye konuştu.


11.5.2016 08:45:28 _1257