Ambulansımızı aldık

Sağlık Bakanlığı tarafından İl Sağlık Müdürlüğü’ne gönderilen 4 ambulanstan birisi Altınova Belediyesi’ne verildi. Diğer 3 ambulans ise Armutlu, Esenköy ve Tavşanlı Belediyelerine verildi.

 

İl Sağlık Müdürlüğü önünde düzenlenen törende Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, hasta nakil aracını teslim aldı.
GENİŞ KATILIM

Törene; AK Parti il başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Yalova Milletvekili Fikri Demirel, AK Parti İlçe Başkanımız Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Armutlu Belediye Başkanı Mehmet Birkan, Esenköy Belde Belediye Başkanı Özer Kaptan ve Tavşanlı Belediye başkanı Kadri Çiçek, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.


TEŞEKKÜR

Hasta nakil aracılın anahtarını teslim alan Altınova belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “İlçemizin en büyük ihtiyaçlarından biri karşılanmış oldu. Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na, İl Başkanımız Yusuf Ziya Öztabak’a, Milletvekilimiz Fikri Demirel’e, İlçe Başkanımız Hasan Zafer’e, Yalova İl Sağlık Müdürümüz Dr. Ali Daştan ve personeline, emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 


10.5.2016 16:56:59 _1501