Avcılar Sermayecik’te buluştu

Altınova Avcılık Ve Atıcılık Spor Kulübü Derneği tarafından Sermayecik Köyü’nde düzenlenen Avlak Yönetimi Bilgi Sistemi (AVBİS)’e hayır etkinliği düzenlendi.

 

Altınova Avcılar Derneğinin düzenlemiş olduğu “AVBİS’e Hayır” atıcılık etkinlikleri geniş bir katılımla Sermayecik Köyü’nde yapıldı.

GENİŞ KATILIM

Etkinliğe; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Ege Yaban Hayatı ve Avcılık Federasyonu (EYHAF) Başkanı Ersin Düzyol, Karadeniz Av Yaban Hayatı Avcılık Federasyonu (KAYHAF) Başkanı Mustafa Sezer, Başkan Yardımcımsı Serhat Çelebioğlu, Federasyonun yönetim kurulu üyeleri Ertan Sert ve Atakum Avcılar Derneği Başkanı Rasim Taner ve bölgedeki birçok avcı katıldı.TEŞEKKÜR

Etkinlikte yaptığı konuşmada tüm misafirlere teşekkür eden Altınova Avcılık Ve Atıcılık Spor Kulübü Derneği başkanı Salih Matur, “Bizlere destek veren federasyonlarımızın temsilcilerine, ilçe protokolümüze, Yalova, Kocaeli, Sakarya ve İstanbul’dan aramıza katılan avcı ve atıcılarımıza, bu güzel organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza ve sponsorlarımız Kral Arms, Dargo Avcı’ya federasyonumuz yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum” dedi.


4.5.2016 15:45:16 _1261