Madde bağımlılığına hayır

Armutlu Belediyesi tarafından düzenlenen, “Madde Bağımlılığına Hayır, Yaşamaya Evet” konulu seminer, Armutlu Belediyesi Düğün salonu’nda gerçekleştirildi.

 

 

Sosyolog ve Aile Danışmanı Betül Baykal Dinç’in konuşmacı olarak katıldığı seminere ilçe protokolü ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

GENİŞ KATILIM

Armutlu Belediyesi Düğün salonu’nda gerçekleştirilen ve konuşmacı olarak Sosyolog ve Aile Danışmanı Betül Baykal Dinç’in katıldığı , “Madde Bağımlılığına Hayır, Yaşamaya Evet” konulu seminere; Armutlu Kaymakamı Bahadır Güneş, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Kemal Çetinkol, Altınova Belediye Başkanı Mehmet Birkan, belediye meclis üyeleri, birim ve daire amirleri, öğrenciler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Sosyolog-Aile Danışmanı Betül Baykal Dinç tarafından verilen ‘Bağımlılık Semineri’ davetliler tarafından büyük bir dikkatle takip edildi. Sosyolog Dinç, “Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, madde bağımlılığı ve ailenin önemi başlığı adı altında, öğrenci odaklı bir konferans gerçekleştirdik ve farkındalık yaşattık” dedi.29.4.2016 17:19:37 _1410