Sporculardan Oral’a teşekkür ziyareti

23 Nisan 2016 Cumartesi günü Hersek Mahallesi’nde gerçekleşen Altınova Belediyesi 2. Hersek Yağlı Güreşleri’nin yankıları devam ediyor.

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral; Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, Yalova Gençlik Ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan, Yalova İl Güreş Temsilcisi Selim Acar ve Altınovalı güreşçileri makamında ağırladı.

“ATA SPORUNA SAHİP ÇIKIYORUZ”

Altınova Belediye Meclis üyeleriyle birlikte önemli bir yola çıktıklarını ifade eden Başkan Oral, “Geçmişte Hersek Köyümüzde yapılan yağlı güreşleri yeniden canlandırmak istedik. Meclisimiz, oy birliğiyle bu kararı aldı. Daha 2. yılımız olmasına rağmen yağlı güreş camiasından aldığımız olumlu tepkiler bizi mutlu ediyor. Bu güreşlerin yapılmasında emeği geçen başta personelimiz olmak üzere herkese teşekkür ederim” dedi.


“SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ”

Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, Yalova Gençlik Ve Spor İl Müdürü Metin Kaplan ve Yalova İl Güreş Temsilcisi Selim Acar’ın organizasyondan dolayı Başkan Oral’ı kutladıkları ziyarette Altınovalı güreşçiler de gelecek sene yapılacak olan güreşleri sabırsızlıkla beklediklerini ifade ettiler.


29.4.2016 17:17:06 _1160