Çocuklar doyasıya eğlendi

Altınova Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında her yıl geleneksel olarak kurduğu oyun parkında bu yıl da çocuklar doyasıya eğlendi.

 

Altınova Belediyesi, bu yıl da çocukların gönüllerince eğlenebilmesi için Vakıfbank İlkokulu bahçesine oyun grupları kurdurdu.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Vakıfbank İlkokulu bahçesine kurulan oyun alanlarından ilçe genelindeki tüm öğrenciler yararlandı. Altınova Belediyesi tarafından belirlenen plan çerçevesinde bulundukları okullardan alınarak Vakıfbank İlkokulu bahçesine getirilen öğrenciler, gönüllerince eğlenme imkanı buldu. Osmanlı macunu, pamuk helva ve kağıt helva ikram edilen öğrenciler, eğlenceli yarışmalarla da birbirleriyle kıyasıya mücadele içerisine girdiler.MUTLULUĞA ORTAK OLDULAR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ın ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte; AK Parti İlçe Başkanı Hasan Zafer, KKTC Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan, İl Genel Meclis üyesi Ali Çorbacı, Altınova Belediye Meclis üyeleri Fevzi Arıcı, Hasan Karabacak, Ali Saruhan, Bilal Ok, Mustafa Sarıgül, Ali Koçal, Hersek Köyü Mahalle Muhtarı Vedat Gencebay ve Havuzdere Köyü Muhtarı Metin Özen öğrencilerin mutluluğuna ortak oldular.Etkinlikte Başkan Oral ve beraberindekiler, öğrencilere Osmanlı Macunu, pamuk helva ve kağıt helva ikram ettiler.


27.4.2016 08:48:09 _1067