Fotoğraf yarışmasında ödüller verildi

Altınova Belediyesi 4 Mevsim Altınova Fotoğraf Yarışması Kış Kategorisi’nde dereceye girenlere ödülleri verildi.

 

Altınova Belediyesi, Altınova Kent Konseyi Gençlik Meclisi ve Altınova Gençlik Kulübü’nün ortaklaşa olarak düzenlediği 4 Mevsim Altınova Fotoğraf Yarışması’nın Kış Kategorisi’nde dereceye girenlere ödülleri verildi.

FOTOĞRAFLAR SERGİLENDİ


Yarışmanın ödül töreni, Altınova Belediyesi 2. Hersek Yağlı Güreşleri sırasında gerçekleştirildi. Yarışmaya giren tüm katılımcıların birer fotoğrafı da aynı gün Hersekzade Ahmet Paşa Camii Avlusu’nda sergilendi.

20 yarışmacı toplam 125 eserle katıldığı yarışmada jüri üyeleri oldukça zorlandı. Uzun değerlendirmeler sonunda yarışmanın birinciliğini İlhan Kılınç’ın fotoğrafı alırken, ikinciliği Gürhan Sarıtaş, üçüncülüğü ise Hadi Aslan kazanmıştı.


ÖDÜLLER GÜREŞLERDE VERİLDİ

Fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödüllerini, Altınova Belediyesi 2. Hersek Yağlı Güreşlerini izlemeye gelen protokol tarafından verildi. 4 Mevsim Altınova Fotoğraf Yarışması’nın Kış Kategorisi’nde birinciliği kazanan İlhan Kılınç’a ödülünü AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, ikinciliği kazanan Gürhan Sarıtaş’a ödülünü Yalova Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ali Kurt ve üçüncülüğü kazanan Hadi Aslan’a ödülünü ise Garnizon Komutanı Tuğamiral İbrahim Özdem Koçer tarafından verildi.
Öte yandan; 4 Mevsim Altınova Fotoğraf Yarışması İlkbahar Kategorisi’ne başvurular ise başlamış olup, 15 Haziran tarihine kadar eserlerin kabul edileceği açıklandı.


27.4.2016 08:41:29 _1355