Ankara’da önemli temaslar

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Ankara’da gerçekleştirdiği temaslarda ilçeyle ilgili önemli görüşmelere imza attı.

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde Termal Belediye Başkanı İsmail Atik ve AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ile birlikte önemli görüşmelere imza attılar. Ziyarette önemli isimler 23 Nisan’da yapılacak olan Hersek Güreşlerine davet edildi.

SUBAŞI STANDINA ZİYARET

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer ve beraberindekiler ilk olarak, AK Parti Genel Merkez tarafından düzenlenen Yerel yönetimler sempozyumunda, “Gençlik ve Belediye Özel Jüri Ödülü” kategorisinde birinci olan Subaşı Belediyesi’nin standını ziyaret ederek, Subaşı Belediyesi Başkanı Volkan Yılmaz'ı kutladılar.
VERİMLİ GÖRÜŞMELER

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan ve Havuzdere Köy Muhtarı Metin Özen Ankara temasları kapsamında; Kalkınma Bakan Yardımcısı Av. Yusuf Coşkun, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Erol Kaya ve Hüseyin Bürge, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün, İlyas Şeker,  Mehmet Akif Yılmaz ve Cemil Yaman, AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Oktay, İller Bankası Genel Müdürü Mehmet Turgut Dedeoğlu, Spor Toto Genel Müdürü Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Abdülaziz Ünal ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Mehmet Baş’a ziyarette bulundular.

FİKRİ IŞIK İLE YEMEK

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Termal Belediye Başkanı İsmail Atik, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan ve Havuzdere Köy Muhtarı Metin Özen’i AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel tarafından TBMM Bahçesindeki cafede ağırlandı.

Başkanlar, Ankara temaslarının son gününde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın davetlisi olarak bakanlıkta bir araya gelerek, birlikte akşam temeği yediler.


18.4.2016 13:10:13 _1351