Bakan Yardımcısı, çalışmaları inceledi

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek, Tonami Meydanı´ndaki köprülü kavşağı ve çevresindeki düzenleme çalışmalarını incelemek üzere Yalova ya geldi.Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek, Yalova ya gelerek Tonami Meydanında bulunan köprülü kavşak ve yan çevrelerinde çalışmaları hızla devam eden çevre düzenleme çalışmalarını inceledi.

BİLGİ ALDI

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Coşkunyürek, Yalova da Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, il yöneticileri ve partililerce karşılandı.

Halk tarafından Dörtyol olarak bilinen Tonami Meydanı’nda kavşak çevresinde yapımı hızla devam eden çevre düzenleme çalışmalarını inceleyen Bakan Yardımcısı Coşkunyürek, çalışmaları yapan YAFA İnşaat’ın yetkilileri ile İl Başkanı Öztabak’tan da bilgiler aldı ve hızla süren çalışmaların en kısa sürede bitirileceğini çevrenin Yalova’ya yakışır bir görünüme kavuşturulacağını söyledi.


11.3.2016 08:20:33 _1267