Şampiyondan Oral´a ziyaret

Okullar arası Futbol Turnuvasında Yalova birincisi olan Tersane Girişimcileri A.Ş. Denizcilik Meslek Lisemiz Futbol Takımı, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral´ı makamında ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

 

Yalova birincisi olan Tersane Girişimcileri A.Ş. Denizcilik Meslek Lisesi Futbol Takımı, Gruplar öncesi Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

FİNAL SÖZÜ

Tersane Girişimcileri A.Ş. Denizcilik Meslek Lisesi Okul Müdürü Aziz Bozok ve Beden Eğitimi Öğretmeni Bülent Pehlivanoğlu eşliğinde Başkan Oral’ı ziyaret eden öğrenciler, 1-4 Mart tarihleri arasında Tekirdağ’da yapılacak olan Marmara Gruplarında final oynama sözü verdiler.
BAŞKAN’DAN ALTIN SÖZÜ

Tekirdağ Grupları için gerekli tüm katkının takıma verileceğini ifade eden Başkan Oral, “İlçemizden yetişen siz değerli gençlerimizin başarıları bizim için gururu kaynağıdır. Tekirdağ’da finale çıkmanızı diliyoruz. Finale çıkmanız bizim için yeterli. Şampiyon olmanız ise ayrı bir gurur kaynağı olacak. Finale çıkın altınlar bizden” dedi.

KONAKLAMA VE ARAÇ BELEDİYEDEN

Öte yandan Başkan Oral, takımın Tekirdağ’da gidiş ve dönüşün belediye aracı ile gerçekleşeceğini, ayrıca takımın konaklamasının da belediye tarafından sağlanacağını açıkladı.


26.2.2016 09:02:38 _1520