İsa Gündağ, milli formayı giydi

Yalova Altınova Belediyespor Kulübü Taekwondo Antrenörü İsa Gündağ Antalya’da düzenlenen turnuvada milli formayı giydi.

 

 

 

17 Şubat 2016 tarihinde Antalya’da düzenlenen Turkish Open Uluslararası Taekwondo Şampiyonası’nda Poomsae dalında yarışan Altınova Belediyespor Taekwondo Antrenörü İsa Gündağ, milli formayı giydi.SABIRSIZLANIYOR

Taekwondo branşındaki Altınova’dan ilk milli sporcusu olma unvanına sahip olan İsa Gündağ, milli takım deneyimini sporcularına aktarmak için sabırsızlandığını ifade ederek, “Yeni salonumuzla birlikte Altınova’da Taekwondo çalışmalarımız başlayacak. Altınova, en yakın zamanda Taekwondo branşında en iyi yere gelecek” dedi.

ORAL’A TEŞEKKÜR

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a spora ve sporculara verdiği destekten dolay teşekkür eden İsa Gündağ, “Altınova’daki gençlerin spora ve sosyal aktivitelere yönlenmesini sağlayan belediye başkanımız bizim için çok büyük bir şanstır. Kendisine tüm gençlerimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.
GURURUMUZ

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediyespor Kulübü Taekwondo Antrenörü İsa Gündağ’ın milli formayı giymesinin gurur kaynağı olduğunu söyleyerek, “Antrenörümüz genç sporcularımıza en güzel örnektir. Kendisini kutluyorum. İlçemizden daha nice milli sporcuların çıkması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

 


26.2.2016 09:00:26 _1401