Madde bağımlılığı anlatıldı

Yalova Altınova Belediyesi Sosyal sorumluluk Projesi kapsamında lise öğrencilerine, ‘Madde Bağımlılığı’ semineri verildi.

 

Altınova Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleşen seminer Sosyolog-Aile Danışmanı Betül Baykal Dinç tarafından verildi.

ÖĞRENCİLERLE BAŞ BAŞA

Seminer, Altınova Belediye Başkan Vekili Mustafa Sarıgül ve Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar’ın öğrencileri selamlamalarıyla başladı. Selamlamanın ardında protokol ve öğretmenler salondan ayrılarak, Sosyolog-Aile Danışmanı Betül Baykal Dinç’in öğrencilerle baş başa kalmasıyla gerçekleşen seminer, büyük beğeni topladı.
LİSESİLERLE

Altınova’da yer alan Altınova Anadolu Lisesi, Bülent Özyürük Çok programlı Anadolu Lisesi ve Tersane Girişimcileri A.Ş. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik Sosyolog-Aile Danışmanı Betül Baykal Dinç tarafından verilen ‘Bağımlılık Semineri’ öğrenciler tarafından büyük bir dikkatle takip edildi.
VELİLERE DE VERİLECEK

Sosyolog Dinç, “Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, madde bağımlılığı ve ailenin önemi başlığı adı altında, öğrenci odaklı bir konferans gerçekleştirdik ve farkındalık yaşattık” dedi.

Öte yandan, belediye yetkililere yaptıkları açıklamada aynı seminerin Şubat ayı içerisinde velilere de verileceği belirttiler.


18.1.2016 08:45:42 _1411