Tokmak’a doğalgaz müjdesi

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ARMAGAZ ile yaptıkları görüşmelerin ardından Tokmak Köyü’nde doğalgaz çalışmalarının başladığı müjdesini verdi.

Tokmak’a doğalgaz müjdesi

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ARMAGAZ ile yaptıkları görüşmelerin ardından Tokmak Köyü’nde doğalgaz çalışmalarının başladığı müjdesini verdi.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, belediyenin mücavir alanı içerisinde yer alan Çavuşçiftliği Mahallesi’nin ardından yine mücavir alanda yer alan Tokmak Köyü’nde de doğalgaz çalışmalarının başlatıldığını müjdeledi.

“DAHA RAHAT BİR YAŞAM”

ARMAGAZ Firması ile yaptıkları görüşmelerin ardından Altınova İl Genel Meclis Üyesi Ali Çorbacı’nın da desteği ile Tokmak Köyü’nde doğalgaz çalışmalarının başladığını ifade eden Başkan Oral, “Tokmak Köyü’nde yaşayan vatandaşlarımız da artık daha rahat, güvenli, ucuz ve temiz bir yaşama merhaba diyecekler” dedi.

“ÜST YAPIYI BELEDİYE YAPACAK”

Başkan Oral,Altınova Belediyesi ve ARMAGAZ işbirliği ile Tokmak Köyü’nde başlayan doğalgaz altyapı çalışmalarının ardından üst yapı çalışmalarının belediye tarafından üstlenildiğini ifade etti.

DOĞALGAZ HEYECANI

Tokmak Köyü’nde başlayan doğalgaz hattı çalışmaları vatandaşlarda büyük heyecan ve sevinç yarattı. Doğalgaz çalışmaları nedeniyle başta Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve emeği geçenlere teşekkür eden Tokmak Köyü Muhtarı Rahmi Çorbacı, “Doğalgaz ile birlikte köyümüz daha güzel olacak. Halkımız ekonomik ve temiz bir yaşama kavuşacak” diye konuştu.

ARMAGAZ’A TEŞEKKÜR

İlçede gerçekleştirilen doğalgaz çalışmalarıyla Altınova’nın 2015 kışına daha yaşanabilir bir çevre ve ekonomik kazanımla gireceğini ifade eden Başkan Oral, “Altınova 3 Evler Mevkii, Çınarkoru Mevkii, Hersek’te ve ilçe içerisinde 5-6 küçük noktada doğalgaz çalışmaları tamamlandı. Mimar Sinan Caddesi’ndeki doğalgaz çalışmaları bitirildi. Böylelikle caddede doğalgazı bulunmayan yer yer kalmadı. Gebe Çınar Mevki arkasındaki 55. Sokak’ta doğalgaz çalışmaları tamamlandı. 55. Sokak’ta kanalizasyon yapıldıktan sonra yol çalışmasına başlanacak. Tüm yerlerdeki altyapı çalışmaları tamamlandıktan sonra asfalt ve parke çalışmalarına başlayacağız.Yoğun programlarına rağmen eksik kalan yerlerimizde doğalgaz hattı çalışmalarını gerçekleştiren ARMAGAZ’a ilçe halkım adına teşekkür ediyorum” dedi.


2.10.2015 16:16:06 _1379