AK Partili yöneticiler Altınova’da buluştu

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK partili yöneticileri akşam yemeğinde ağırladı.Onur Restoranda düzenlenen yemeğe; mevcut ve eski AK Parti İl Başkanları, mevcut ve önceki dönemler AK Parti Yalova Milletvekilleri ile AK Partili mevcut ve eski belediye başkanları ve eşleri katıldı.

ÖRNEK TABLO Yalova AK Parti mevcut ve eski yöneticileri, Altınova’da tek masa etrafında toplandılar. Altınova Belediye Başkanı Metin Oral’ın ev sahipliğinde yapılan akşam yemeğinde; AK Parti çatısı altında il başkanlığı, milletvekilli ve belediye başkanlığı yapan ve bu görevi halen sürdüren isimler bir araya geldi. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile birlikte yemeğe katılan misafirlerle tek tek ilgilendi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE

2019 yılının değerlendirmesi yapıldı, 2020 yılı için de planlamaların konuşulduğu yemekte; İl Başkanı Bağatar, milletvekili Büyükgümüş, ve diğer parti yöneticileri tek tek söz alarak birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

AK Parti’nin başarısı için birlik ve beraberlik mesajının da verildiği toplantıda İl Başkanı Muğlim Bağatar ve AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş de başkanlara hitap etti.

ERDOĞAN’DAN SELAM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdiğini ifade eden AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, “Dr. Metin Oral’a böyle bir yemeği düzenlediği ve bizleri bir araya getirdiği için kendisine teşekkür ediyorum. Bu yemeğin bir başlangıç olmasını ve devamının gelmesini diliyorum. ‘Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır’ bu yüzden inandığımız yolda bizlerle yürüyen her zaman yanımızda olan eşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Dr. Metin Oral ve eşi Yasemin Oral’da davetlerine katılan misafirlerine teşekkür ettiler.


31.12.2019 12:49:31 _267