Bocce’de hedef Türkiye şampiyonlukları

Türkiye Bocce Bowling Dart Yalova İl Temsilcisi Didem Eliaçık, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı ziyaret etti.Türkiye Bocce Bowling Dart Yalova İl Temsilcisi Didem Eliaçık. Altınova İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran ile birlikte Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret ettiler. Eliaçık, Bocce branşında hedeflerinin Türkiye şampiyonlukları olduğunu söyledi.

“LİG KURULACAK”

Özellikle Bocce branşında yapılan çalışmalar hakkında Başkan Oral’a bilgi veren İl Temsilcisi Eliaçık, “İlçelerimizden takımlar oluşturarak il ligini kurmak istiyoruz. Bu konuda çalışmalarımız oldukça iyi gidiyor. Bocce branşında ilimizde oldukça önemli bir potansiyel var. Yalova olarak, Bocce’de önemli başarılar elde edeceğimize inanıyorum” dedi.

“DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Sporun her branşına destek olduklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “2 okulumuzsa Bocce sahası bulunuyor. Bir okulumuza daha Bocce sahası yapılacak. Öğrencilerimizin malzeme konusunda da sıkıntısı bulunmuyor. Gençlerimizin spor yapması için imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Başarılı sporcularımızı da bursla ödüllendiriyoruz” diye konuştu.


21.12.2019 13:11:23 _77