Geyikdere’de şükür mevlidi ve yemeği

Geyikdere Köyünde her yıl geleneksel olarak düzenlenen şükür mevlidi ve yemeği büyük bir katılımla gerçekleştirildi.Köy camisinde okutulan mevlidin ardından vatandaşlara, hasta ve yaşlılara şifa vermesi amacıyla hayır yemeği ikram edildi.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE”

Birlik ve beraberlik içerisinde çok anlamlı ve güzel bir etkinliğe imza attıklarını ifade eden Geyikdere Köyü Muhtarı Emine Türker, “Geyikdere Köyü Halkı olarak gerçekleştirmiş olduğumuz şükür mevlidi programın da hazırlıklar sürecinden program bitimine kadar yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen köy sakinlerine çok teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğin gücünü göstererek güzel bir organize ile cemiyetimizi eda ettik. Rabbim, daha nice güzel programlar da birlik ve beraberlik içerisinde olabilmeyi nasip eylesin inşallah” dedi.

GENİŞ KATILIM

Geyikdere Köyü Muhtarı Emine Türker öncülüğünde köy halkı tarafından organize edilen şükür mevlidi ve yemeğine; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, İl Genel Meclis üyesi Resul Çitçi, Yalova İl Müftü Yardımcısı Fikri Şahin, Altınova İlçe Müftüsü Recep Eren ve ilçe daire amirleri, Altınovalı mahalle ve köy muhtarları, davetliler ve vatandaşlar katıldı.


20.11.2019 09:58:25 _34