Esnafla kahvaltıları devam ediyor

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, göreve geldiği günden bugüne kadar sürdürdüğü esnaf kahvaltılarına devam ediyor.Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, esnaf kahvaltılarına devam ediyor. Başkan Oral, Hüseyin Aysan ve Tevfik Bozkanat’a misafiri olarak kahvaltıyı birlikte yaptılar.


AYSAN VE BOZKANAT’A MİSAFİR OLDU

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki esnaflarla kahvaltıda bir araya gelmeye devam ediyor. Düzenlenen kahvaltı programlarında Başkan Oral, haftanın belli günleri esnafın dükkânında kahvaltı yapıyor.

Başkan Oral, Aysan Süs Bitkileri Sahibi Hüseyin Aysan ile ilçe esnaflarından manav Tevfik Bozkanat ve oğlu Soner Bozkanat’a misafir olurken çevre esnaf da kahvaltıya katıldı.

Hüseyin Aysan ve Tevfik Bozkanat’ın ev sahipliklerinde geçen kahvaltılar oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti.

“TOPLUM VE ESNAF BİR BÜTÜN”

Düzenli olarak esnafları ziyaret ederek, kahvaltıları birlikte yapmaya çalıştıklarını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Esnaflarımızla karşılıklı görüş alış verişlerinde bulunuyor, sıkıntıları ve çalışmaları ele alıyoruz. Bu etkinliğimiz her iki taraf açısından da oldukça yararlı geçiyor.

Toplumumuz ve esnafımız bir bütün olarak vardır. Esnafımızın varlığı ve devamlılığı bizim için çok önemlidir. Bizler de bu devamlılığın sağlanabilmesi için elimizden gelen desteği vermekteyiz. Toplumumuzun her kesimin görüşleri bizim için büyük önem taşıyor. Vatandaşlarımızla sohbet edip, dilek ve şikâyetlerini dinlemeye devam edeceğiz. İlçemiz için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.


20.11.2019 09:20:23 _189