Güreşçilere malzemeler dağıtıldı

Altınova Belediyespor Güreş Takımına yeni sezon eşofmanlarını ve diğer malzemelerini törenle dağıtıldı.Altınova Belediyespor Güreş Takımına yeni eşofmanları ve malzemeleri Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral tarafından dağıtıldı. Sporcular yeni malzemeler için Başkan Oral ve kulüp yöneticilerine teşekkür etti.

“İLGİ GER GEÇEN GÜN ARTIYOR”

Konuyla ilgili açıklama yapan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Çocuklarımıza spor disiplini ve eğitimini kazandırmak ve düzenli spor yapmalarını sağlamak amacındayız. Diğer salon sporlarına yönelik kurslarımızda düzenli olarak devam etmektedir. Kurslarımıza ve spora ilginin her geçen gün daha da artması bizleri oldukça memnun etmektedir” dedi.

Altınova Belediyesi Hizmet Binasında gerçekleşen malzeme dağıtımına; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Belediye Meclisi ve güreşten sorumlu kulüp başkan yardımcısı Hasan Karabacak, Altınova Belediyespor Başkanı Sedat Ok, Altınova İlçe Gençlik Ve Spor Müdürü Mehmet Sait Başaran, Altınova Belediyespor Güreş Takımı Antrenörü Burak Kaya ve sporcular katıldı.


19.11.2019 11:01:24 _304