Sebze ve meyve reyonlarına denetim

Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri, Manavlar ile marketlerdeki meyve ve sebze reyonlarında denetimler yaptı.Altınova Belediyesi Zabıta ekiplerinin denetimleri aralıksız sürüyor. Ekipler son olarak, Manavlar ile marketlerdeki meyve ve sebze reyonlarına denetimlerde bulundu.

TİTİZ ÇALIŞMA

Altınova Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri, vatandaşların sağlıklı ve kurallara uygun gıda maddeleri tüketebilmesi adına rutin olarak sürdürdüğü kontrolleri devam ediyor. Manavlar ile marketlerdeki meyve ve sebze reyonlarını denetleyen ekipler, ürünlerin alış ve satış fiyatı ile sağlığa uygunluğuna baktı.

UYARILDILAR

Zabıta ekipleri, kurallara uymadığı tespit edilen işletmelere eksikliklerini tamamlamaları için süre verip haklarında zabıt tutuyor. Verilen mühlet sonunda yeniden eksiklik tespit edilmesi durumunda ise işletme sahiplerine cezaî müeyyide uygulanıyor.

“DENETİMLER DEVAM EDECEK”

Denetimlerin devam edeceğini ifade eden ekipler, “Altınova Belediyesi olarak amacımız vatandaşlarımızın  daha sağlıklı, doğru ve kaliteli bir hizmet almalarıdır. Vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile alışveriş yapmaları için denetimlerimiz devam edecek”dediler.


27.6.2019 12:02:24 _319