Oruçlar birlikte açılıyor

Altınova Belediyesi’nin mahalle iftarlarına vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Altınovalılar, iftarda bir araya gelerek oruçlarını birlikte açtı.Hürriyet Mahallesi Hükümet Konağı önünde yapılması gereken Altınova Belediyesi’nin geleneksel mahalle iftarlarının üçüncüsü, yağmur yağışı nedeniyle Belediye Düğün Salonu ve dışarıda kurulan çadırda gerçekleştirildi.

DUALARLA BAŞLADI

Birbirinden güzel ilahilerin okunduğu iftar yemeği,Altınova Merkez Hacı Tevfik Yılmaz Camii müezzin-Kayyımı Abid Duman’ın Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve dua ile başladı. İftara; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, İl Genel Meclis üyesi Ali Çorbacı, Altınova Belediye Meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

TEK TEK İLGİLENDİ

Misafirleri iftar alanında karşılayan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, vatandaşlarla tek tek ilgilendi. Altınovalılar bir iftarı daha birlikte yapmanın huzur ve mutluluğunu yaşadı. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, çocuklarla girdiği diyalog dikkatlerden kaçmadı. İftarın ardından ilçe protokolü vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet etti.


13.5.2019 09:39:23 _379