Güreş minderi şenlendi

Gençlik ve Spor Bakanlığınca ülke genelinde başlatılan, “Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Babadan oğula Spor” etkinliği Altınova’da büyük bir katılımla gerçekleşti.Altınova Belediyespor Güreş Takımı sporcuları velileriyle birlikte neşeli bir antrenman gerçekleştirdi. Oldukça keyifli geçen antrenmanda babaların performansı göz doldurdu.

BABALAR VE OĞULLAR GÜREŞTİ

Gençlik ve Spor Bakanlığınca ülke genelinde başlatılan, “Soğuk Zamanlarda Sıcak Salonlarımızda Babadan oğula Spor” etkinliği Altınova’da antrenman gerçekleştirildi. Babaların çocuklarıyla ısınma hareketlerinin ardından güreş tutması oldukça renkli görüntülere sahne oldu.

Altınova Belediyespor Güreş Takımı sporcularının velileriyle katıldığı antrenmana; Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova Gençlik ve spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Ertan Arabacı, Altınova Gençlik ve spor İl Müdürü Mehmet Sait Başaran ile Altınova Belediye Meclis üyesi ve Altınova Belediyespor Güreş Sorumlusu Hasan Karabacak da hazır bulundu.


25.1.2019 11:30:21 _399