AK Partili gençlerden Oral’a kutlama

AK Parti İl Gençlik Kolları üyeleri, 31 Mart seçimlerinde yeniden aday gösterilen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.AK Parti Yalova İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Şahin, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özkan Tekin ve yönetim kurulu üyeleri, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral’ı makamında ziyaret etti.

“BAŞARILAR DİLİYORUZ”

Altınova’da yapılan başarılı çalışmaları yakından takip ettiklerini ifade eden AK Parti Yalova İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Şahin, “Altınova çok büyük bir kalkınma hamlesi yaşıyor. İlçeye önemli hizmetler getiriliyor. Başkanımız Dr. Metin Oral’ı kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz. Altınova sadece Yalova için değil tüm bölge için cazibe merkezi haline gelmiştir. 31 Mart seçimlerinde de halkımızın yeniden başkanımıza destek olacağına inanıyoruz” dedi.

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “El ele vererek, çok çalışıp bu seçimlerden de zaferle çıkmayı hedefliyoruz” dedi.


25.1.2019 11:27:30 _398