Oral'dan mahallerde yerinde tespit

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, geçtiğimiz yıllarda başlattığı mahalle inceleme gezilerine 2019’un ilk günlerinde Erzurum Mahallesiyle devam etti.Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, mahalle gezilerinde yapılan çalışmaları denetleyip, eksiklikleri tespit ediyor. Gezilerde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Oral, talepleri ilk ağızdan dinliyor. Mahalle gezilerinde Başkan Oral’a belediye meclis üyeleri ile belediye birim amirleri de eşlik ediyor.

“KARIŞ KARIŞ GEZİYORUZ”

Belediye meclis üyeleri ve birim amirleriyle birlikte mahalle gezisi yapan Başkan Oral, vatandaşların taleplerini yerinde ilk ağızdan dinliyor. Altınova’daki tüm mahalleleri cadde cadde sokak sokak gezerek yapılan çalışmaları ve sorunları yerinde gördüklerini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Bu gezilerde her yaştan insanımızla bir araya geliyor, sohbet ediyor, görüş alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

“FORMLAR DAĞITILIYOR”                                        

Geziler hakkında bilgi veren Başkan Oral, “Birkaç gün önceden evlere dağıttığımız ‘talep ve şikâyet formlarını’ gezilerimizde vatandaşlarımızdan topluyoruz. Halkımızın istek ve şikâyetlerini direk olarak tespit ediyoruz. Bunun yanı sıra devam eden çalışmalarımızı inceliyoruz. Hizmetlerin verimliliği ve sorunların kısa sürede çözümünde mahalle gezilerinin büyük yararını görmekteyiz” diye konuştu.


8.1.2019 23:29:18 _380