Semih ve İrem, ‘Evet’ dedi

Altınova Belediyespor Güreş Antrenörü ve Kırkpınar Başpehlivanı Semih Turgut, İrem Kabakuşak ile hayatını birleştirdi.Şenay-Yücel Karakucak’ın kızları İrem ile Nazife-İdris Turgut’un oğulları Semih, Antalya ve Karamürsel’de düzenlenen muhteşem düğünlerle dünya evine girdiler. Genç çiftin nikahlarını Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral kıydı.

MUTLU SON

Altınova Belediye Spor Kulübünün Güreşçisi ve antrenörü Kırkpınar Başpehlivanı Semih Turgut, Antalyalı İrem Kabakuşak ile yaşamını birleştirdi.

Şenay-Yücel Karakucak’ın kızları İrem ile Nazife-İdris Turgut’un oğulları Semih için ilk düğün, 20 Ekim 2018 Cumartesi Antalya Şoförler Odası Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. İkinci düğün ve nikah töreni ise Karamürsel Altınkemer Düğün Salonunda gerçekleştirilecek. Genç çiftin nikahlarını Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral kıydı.

GENİŞ KATILIM

Düğüne; Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Altınova AK Parti İlçe Başkanı Hasan Zafer, Belediye Meclis üyeler, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Düğünde; Tarihi Kırkpınar Mehter ekibi yer alırken, davetliler gönüllerince eğlendiler.


28.10.2018 18:03:40 _629