Altınova Mehteran büyüledi

Somut ve Somut Olmayan Kültürel Mirasın Korunması kapsamında Altınova Belediyesi tarafından düzenlenen 12. Kültürler Festivali, 2. gün de çeşitli etkinliklerle devam etti.Altınova Bayraktepe Mesire Alanı’nda gerçekleştirilen 12. Kültürler Festivali kapsamında Altınova Belediyesi Mehteran Bölüğü, unutulmaza bir konser verdi.

MUHTEŞEM KONSER

Altınova Belediyesi Mehteran Bölüğü Mehter Başı ve Sorumlusu Hasan Sancaktutan yönetimindeki Mehter Takımı konseriyle vatandaşlara unutulmaz bir akşam geçirdi. İlçedeki vatandaşlardan gönüllülük esasına göre kurulan Altınova Belediyesi Mehteran Bölüğü, Kültür Festivali kapsamında Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Heykelinden Altınova Kaymakamlığı’na kadar gösteri yürüyüşü gerçekleştirdi. Ardından Mehter Bölüğü Bayraktepe Mesire Alanı’na çıkarak vatandaşlara unutulmaz bir konser sundu.

İLGİYLE İZLEDİLER

Konseri; Altınova Kaymakamı Zafer Engin, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Kıbrıs Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan ve meclis üyeleri, Bulgaristan’ın Dve Mogili Belediye Başkanı Bojidar Borisov ve meclis üyeleri, Altınova İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, Altınova İlçe Emniyet Amiri M. Ferit Duman, daire amirleri, Altınova Esnaf Odaları Başkanı Mustafa Sancaktutan, STK temsilcileri ve vatandaşlar büyük ilgiyle izlediler.


30.7.2018 10:22:30 _376