“Yapamayacaklarımızın sözünü vermedik”

Altınova genelinde seçim çalışmalarına devam eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, toplumun her kesimiyle bir araya geliyor.AK Parti olarak yapamayacakları hiçbir sözü vermediklerini söyleyen Başkan Oral, “Şimdiye kadar yapabileceklerimizi vaat ettik ve  vaat ettiklerimizi de yerine getirdik” dedi

KARIŞ KARIŞ GEZİLİYOR

AK Parti Altınova Teşkilatları 24 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova SKM Başkanı Metin Tok, AK Parti Altınova İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Günaydın, AK Parti Altınova İlçe Gençlik Kolları Başkanı Özkan Tekin, İlçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleri, 24 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Partililer son olarak, Hürriyet Mahallesi’nde ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

16 YILLIK GURUR

AK Parti’nin 81 milyonu kucakladığını ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “AK Parti Hükümetleri olarak, her dönem işçilerimizin, çiftçilerimizin, esnaflarımızın, emeklinin, ihtiyaç sahiplerinin kısacası toplumun her kesimin yanında olduk. Ülkemiz, milletimiz için elimizden geleni yapmanın mutluluğunu yaşıyor ve bu gurur ile vatandaşlarımızın karşısına çıkıyoruz. Ülkemize koyduğumuz hedeflere ulaştırabilmek için 24 Haziran seçimlerinde vatandaşlarımızdan desteklerinin devamını bekliyoruz” diye konuştu.


21.6.2018 15:14:16 _629