Altınova’da sahur bereketi

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, iftar programlarının dışında vatandaşlarla sahurda da bir araya geliyor. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, ilçedeki vatandaşların evine misafir olarak oruca birlikte niyetlendiler.

BİRLİKTE NİYETLENİYORLAR

Ramazan ayını ilçe halkıyla geçirmeye özen gösteren Başkan Oral, iftarların dışında sahurda da vatandaşlarla bir arada olmayı tercih ediyor. Ramazan ayı boyunca her gece sahurda bir eve konuk olan Başkan Oral’ın bu hassasiyeti vatandaşlardan da büyük takdir topluyor.

Oruca, ilçede yaşayan vatandaşlarla birlikte niyetlenen Başkan Oral; Kiraz Evler Sitesi sakinleri, Çorbacı Apartmanı sakinleri, Kılıçoğlu apartmanı sakinlerine ile Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği üyeleriyle orucuna niyetlendi.

HERSEK’TE SAHUR

Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen sahur programı oldukça nezih bir ortamda gerçekleşti.Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Belediye Meclis Üyesi Ali Koçal’ında davetli olarak katıldığı, sahur programı Hersek Mahallesinde bulunan Osmanlı Kahvesinde gerçekleşti. Hersek Mahalle Muhtarı Vedat Gencebay, Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Erkan Uysal’ın misafirlerle tek tek ilgilendiği sahur programı Hersekzade Ahmet Paşa Camii’nde kılınan sabah namazından sonra son buldu.


28.5.2018 12:11:30 _557