esnaf ziyareti düzenlendi

Hasan Zafer başkanlığındaki AK Parti Altınova teşkilatı, ilçe merkezindeki esnafı ziyaret etti.AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, AK Parti Altınova İlçe yöneticileri ve AK Partili Altınova Belediye Meclis üyeleri, ilçedeki esnafı ziyaret etti.

“HER ZAMAN MİLLETLE OLDUK”

Altınova esnafını ziyaret ederek sohbet eden AK Partili yöneticiler, sıkıntıları dileyip, görüş alışverişinde bulundu. Altınova’nın büyüyüp gelişmesi için çalıştıklarını söyleyen AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, “Parti teşkilatları olarak, her fırsatta esnafımızla ve halkımızla bir arada oluyoruz. 16 yıllık AK Parti iktidarında her zaman Milletle olduk. Milletimizden aldığımız destekle yolumuza devam ediyoruz. Türkiye, AK Parti iktidarıyla şaha kalktı. 2023 hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.

AK parti ilçe başkanlığı olarak çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız diyerek esnaf gezileri ile Altınova’mızı gezmeye başladık. Bizlerle bu görevde yer alan başta belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a, İl genel meclis üyemiz Ali Çorbacı’ya, belediye meclis üyelerimize teşekkür ederiz. Halkımızın gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür ederiz” dedi.


16.5.2018 11:21:07 _165