Hersekliler buluşmaya hazırlanıyor

Altınova Belediyesi 2. Hersekliler Buluşması’na yönelik çalışmalar hızla devam ediyor.Ülkenin çeşitli bölgelerinde yaşayan Altınova Hersekliler bu yıl ikinci kez bir araya gelerek hasret giderecekler.

6 MAYIS’TA

Altınova Belediyesi, Hersek Köyü Mahalle Muhtarlığı ile Hersekliler Kültür ve Dayanışma Derneği işbirliğiyle düzenlenecek olan Hersekliler 2. Kültür ve Dayanışma Günü, 6 Mayıs 2018 Pazar günü 12:00-17:00 saatleri arasında Hersek Güreş Sahasında gerçekleştirilecek.

ZENGİN PROGRAM

6 Mayıs 2018 Pazar günü Öğle Namazının ardından tarihi Hersekzade Ahmetpaşa Camii’nde Kur-an tilaveti ile başlayacak program, mezarlık ziyareti ile devam edecek. Mezarlık ziyaretinin ardından Hersek Güreş Sahası çevresine açılan fotoğraf sergisi gezilecek.

Etkinlik, protokol konuşmaları, müzikli eğlence, çekilişler ve yarışmalar devam edecek. Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Hersek Köyü Mahalle Muhtarı Vedat Gencebay ve Hersekliler Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Erkan Uysal tüm vatandaşları Hersekliler 2. Kültür ve Dayanışma Günü’ne davet ettiler.


2.5.2018 13:44:24 _487